Hizmetlerimiz

Mersin ŞİMŞEK Nakliyat ve ekibi olarak, şehir içi ve şehirler arası her türlü ev, ofis, iş yeri, mobilya ve kurumsal nakliye işleriniz için hizmet veriyoruz. Sizler de garantili taşımacılık hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

25 Kata kadar yükselen yük asansörlerimiz ile eşyalarınızı en uygun şekilde katınıza çıkarıyoruz. Son derece özenli ve kaliteli asansörlü taşımacılık hizmeti

PAKETLEME

En kaliteli malzemeler kullanarak eşyalarınızı özelliğine göre sarıp paketliyoruz. Böylece taşırken de transfer ederken de sorunsuz şekilde taşınmış oluyorlar.

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Dilerseniz komple ev nakliyesi dilerseniz de sadece tek parça yükünüzü şehir içi ya da şehirler arası taşımaktayız. Hem de garantili ve sigortalı olarak.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE

Şehirler arası nakliye işlerimizin tümünü sigortalı ve sözleşmeli olarak yapıyoruz. Herhangi bir sorun halinde eşyalarınız bizimle güvence altında.

OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis ve büro mobilyalarınızın taşınması için tecrübeli ellerden destek almak ister misiniz? Bizi arayın, ofis nakliyesi için en iyi hizmeti sunalım.

FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuar, sergi, stand gibi ürünlerinizin sorunsuz ve zamanında taşınması için en iyi ekip ve araçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.