Parça Eşya Taşımacılığı

Şimşek Nakliyat olarak, taşıma sektörünün bir çok alanında hizmet verdiğimiz gibi parça yük nakliyesi ihtiyaçlarınız için de bizden destek alabilirsiniz.

Dilerseniz komple ev nakliyesi dilerseniz de sadece tek parça yükünüzü şehir içi ya da şehirler arası taşımaktayız. Hem de garantili ve sigortalı olarak. Kısaca parça eşya taşımacılığını nasıl yaptığımızdan bahsedelim, öncelikle parça yük nakliyesi için firmamızdan birkaç hafta öncesinden randevu almanız gerekmektedir. Çünkü sizinle birlikte başka müşterilerimize ait eşyaları da taşıyarak daha uygun fiyatlara işlerinizi gerçekleştirelim. Kargo firmalarına göre fiyat ve garanti olarak daha avantajlı olan parça eşya taşıma işleriniz için bizden hizmet alabilirsiniz. Tek dezavantajı süre olarak biraz beklemeniz gerekebilir. Belki de bir kaç gün içinde eşyalarınız taşınabilir bunu garanti edemeyiz. Fakat, fiyat ve sağlamlık açısından evden eve nakliye firmaları ile parça eşyalarınızı taşıtmanız sizler için çok daha iyi olabilir.

Mersin Şimşek Nakliyat ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. Tek yapmanız gereken bizi arayarak hizmet almak.